H.Baba (Gnlk)

Bodrum Yat Turları

H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk) H.Baba (Gnlk)

500 € / günlük

Başlayan Fiyatlarla
H.Baba (Gnlk)

H.Baba teknemiz 17.5 metre olup 28 kişi ticari kapasitesi bulunmaktadır.Günlük özel veya dşger gruplarla teknemize misafir olabilir.
Teknemizi  özel olarak da kiralayabilirsiniz.175 TL All inclusive elit ve temiz müşterilerimizi beklemekteyiz. 
BODRUM GÜNLÜK TEKNE TURLARI :
Bodrum yarımadasını gezmenin ve hatta bütün koyları ve yerleşim olmayan adalarında yüzmek isterseniz ,tekne turu günlük gezi teknemizle tam size göre hizmek vermektedir.
Bir kere, denizin zevki  Dalgaların, rüzgarın ve yelken açmanın yarattığı iç rahatlığının birbirlerine karışımı bir başkadır; tekbaşınalık ve kendine yeterlilik duyguları, doğayla başbaşa iletişim, arkadaşlarla birarada olmak veya yeni arkadaşlıklar edinmek için mutlaka tekne turu veya bot trip diyoruz.
Tekneyle gezmek ve esen rüzgarın, kristal berrak suların ve bodrum güneşini en yogun oldugu  tek tur tekne turudur.Unutmadan mutlaka güneş kremi ve güneş gözlügü yanınızda olamsı gerekelerdir.Bodrum koylarıni ve adalarını  yalnızca tekneyle gezerek görebilirsiniz,çünkü dünyanın pek çok kıyısında bu zevk tadılabilir; ancak, demir atıldıktan sonra yaşanılanlar önemlidir.
Tur Günleri  : Her Gün   Çıkış: 10.30     Dönüş : 17.30
Fiyata Dahil Olanlar : Standart Tekne Turunda;  Otel transferi, öğlen yemeği,   şnorkel,  çay saatinde çay ve kek, herkes için şezlong  &  Her Şey dahil tekne Turunda; Otel transferi, öğlen yemeği, şnorkel, çay saatinde çay ve kek, herkes için şezlong, limitsiz yerli içecek : çay, kahve, kola , fanta, sprite, gazoz, bira, beyaz-kırmaızı şarap
 Fiyata Dahil Olmayanlar: Standart Tekne Turunda;  Teknemizde satılan içecekler, dondurma, su sporları,kara ada sıcak su mağarası girişi, deve plajında deve ile gezinti  &  Her Şey dahil tekne Turunda;  dondurma, su sporları,kara ada sıcak su mağarası girişi, deve plajında deve ile gezinti  , import alkollü içecekler
Turda Yanımıza Almamız Gerekenler: Şort ve Bikini, Havlu, Kamera, Para, Şapka
Çocuk Ücretleri   :0-6 yaş ücretsiz , 6-12 yaş yarı fiyat  , 12 yaş üstü yetişkindir. Çocuklarımız yetişkinlere sunduğumuz bütün hizmetlerden faydalanabilirler.
Notlar : Teknelerimiz parti teknesi, çift katlı tekne , yelkenli tekne, relax tekne olmak üzere 30-40-50 ve 100 kapasite olamak üzere çeşitlilik gösterir; fiyatlarımız her tekne için aynıdır lütfen katılmak istediğiniz tekne tipini belirtiniz.
TUR ROTA -1-       Kara ada – meteor ve )ve aguarıum turu
10.00                     :   Otelden Alınış
10.30                     :   Teknemiz Limandan çımaya  başlar
10.30-17.30          :    Kara ada ( Sıcak Su Mağarası – Meteor Çukuru – Poyraz Limanı-) Küçük Akvaryum – Tavşan Burnu rotasında her bir koyda 35-45 dakika demirleyerek  turumuzu tamamlıyoruz.
17.30                    :    Bodrum’a varış ve otellerinize servis araçlarımız ile ulaşım.
TUR ROTA -2-  ( Karaada – Deve Plajı Karışık Tur)
 10.00                    :     Otelden Alınış
10.30                     :     Teknemiz Limandan Seyretmeye Başlar
10.30-17.30           :     Kara ada & Sıcak Su Mağarası – Meteor Çukuru – Bağla Koyu- Deve Plajı – Büyük Akvaryum  rotasında her bir koyda 35-45 dakika demirleyerek  turumuzu tamamlıyoruz.
17.30                     :     Bodrum’a varış ve otellerinize servis araçlarımız ile ulaşım.
TUR RORA  -3-      (Akvaryum – Deve Plajı  Turu )
 10.00                     : Otelden Alınış
10.30                     :  Teknemiz Limandan Seyretmeye Başlar
10.30-17.30           :  Büyük Akvaryum – Çelebi Adası – Bağla koyu – Deve Plajı-Haramten koyu  rotasında her bir koyda 35-45 dakika demirleyerek  turumuzu tamamlıyoruz.
17.30                     :    Bodrum’a varış ve otellerinize servis araçlarımız ile ulaşım.
TUR ROTA -4-   :( Oraklar Turu )
10.00                     :   Otelden Alınış
11.00                     :   Teknemiz Limandan Seyretmeye Başlar
10.30-17.30           :    Kara ada – Orak Adası – Küçük Poyraz - Tavşanburnu  koyu  rotasında her bir koyda 35-45 dakika demirleyerek  turumuzu tamamlıyoruz.
18.30                     :    Bodrum’a varış ve otellerinize servis araçlarımız ile ulaşım.
 
NOT                        :GÜNLÜK ÖZEL YAT TEKNE TURU İÇİN MUTLAKA REZERVASYON İÇİN SORUNUZ ...

 

TEKNIK OZELLIKLER
 • Kategori : Standart Gulet
 • Genişlik : 6,5 MT
 • Uzunluk : 17,5 MT
 • Derinlik : 2,80 M
 • Bayrak : Türkiye
 • Motor : 240 hp delphin
 • Klima : Yok
 
 • Yapım Yılı : 1993/2016 refı
 • Liman : BODRUM
 • Max. Yolcu Sayısı : 28 MAX
 • Kabin Sayısı : 3
 • Mürettebat : 3-4
 • Hızı : 11 KNOT
NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL EKİM

400 €

450 €

500 €

550 €

650 €

600 €

500 €